پرسش و پاسخ
 • 1.
  چگونه آگهی خود را در توان گستر درج کنم ؟

  شما می توانید با ثبت نام در سایت و سپس با کلیک بر روی گزینه درج آگهی رایگان، مراحل درج آگهی را به آسانی و به ترتیب طی کرده و آگهی خود را در توان گستر به ثبت رسانید.

 • 2.
  چگونه خرید و فروشی امن تری انجام دهم ؟

  توان گستر همانند نیازمندی‌های روزنامه‌ای، از هویت آگهی‌دهندگان ناآگاه است. پیشنهاد ما به شما این است که اکیداً پیش از دریافت کالا مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، قرار گذاشتن در شعب بانک‌ها و انتقال پول پس از دریافت کالا در شعبه است. لطفاً صفحه قوانین و مقررات را به دقت مطالعه فرمایید.توان گستر همانند نیازمندی‌های روزنامه‌ای، از هویت آگهی‌دهندگان ناآگاه است. پیشنهاد ما به شما این است که اکیداً پیش از دریافت کالا مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، قرار گذاشتن در شعب بانک‌ها و انتقال پول پس از دریافت کالا در شعبه است. لطفاً صفحه قوانین و مقررات را به دقت مطالعه فرمایید.توان گستر همانند نیازمندی‌های روزنامه‌ای، از هویت آگهی‌دهندگان ناآگاه است. پیشنهاد ما به شما این است که اکیداً پیش از دریافت کالا مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، قرار گذاشتن در شعب بانک‌ها و انتقال پول پس از دریافت کالا در شعبه است. لطفاً صفحه قوانین و مقررات را به دقت مطالعه فرمایید.

 • 3.
  چگونه آگهی خود را ویرایش و یا حذف کنم ؟

  شما در هر زمان می توانید با ورود به حساب کاربری خود، آگهی خود را ویرایش و یا حذف نمایید.

 • 4.
  چرا گاهی اوقات تأیید آگهی‎ها طولانی می‎شود ؟

  بررسی آگهی‎ها یک فرآیند انسانی است و برای حفظ کیفیت آنلاین جو باید با دقت انجام شود. بازبینی‎ها توسط ناظران در ساعات و روزهای کاری انجام می‎گیرد؛ لطفا کمی تأمل نمایید.

 • 5.
  کالای من سریعا در توان گستر به فروش رفت ! چگونه می‌توانم از این کار شما حمایت کنم ؟

  بهترین حمایت شما، ترویج توان گستر و معرفی آن به دوستان و آشناهایتان است!

 • 6.
  چگونه خرید و فروشی امن تری انجام دهم ؟

  توان گستر همانند نیازمندی‌های روزنامه‌ای، از هویت آگهی‌دهندگان ناآگاه است. پیشنهاد ما به شما این است که اکیداً پیش از دریافت کالا مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، قرار گذاشتن در شعب بانک‌ها و انتقال پول پس از دریافت کالا در شعبه است. لطفاً صفحه قوانین و مقررات را به دقت مطالعه فرمایید.

کاربر گرامی برای ورود به حساب کاربری ایمیل و پسورد خود را وارد کنید.
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟کلیک کنید